Zpráva pro všechny příznivce kultury

Zveřejněno: 23. 09. 2023

Rozhodli jsme se uspořádat zájezd do Divadla Jiřího Myrona, který je určen pro žáky 2. stupně naší školy a jejich rodiče.
Jedná se o představení West Side Story od Leonarda Bernsteina. Zájezd se uskuteční v případě dostačujícího zájmu ve čtvrtek 21. 12. 2023.
Od školy pojede autobus, který nás doveze přímo k divadlu a poté nás zase zaveze zpět ke škole. Představení začíná v 18:30 a přibližný konec je ve 21:15. Přesný čas odjezdu bude později upřesněn.
Cena zájezdu činí pro žáky 371Kč/os., pro dospělé 611Kč/os. a zahrnuje vstupenku (240Kč/žák, 480Kč/dospělý) a autobusovou dopravu (131Kč/os.).

Prosím zájemce, aby se přihlásili a zároveň donesli celou částku nejpozději do středy 27. 9. 2023 paní učitelce Göttlicherové (pracoviště Jubilejní) nebo paní učitelce Videnkové (pracoviště Dlouhá). Brzký termín přihlášky je z důvodu rezervace autobusu a zakoupení vstupenek.
V případě malého zájmu (nenaplnění autobusu) se zájezd ruší. V případě velkého zájmu rozhoduje pořadí přihlášených.

Za realizační tým Mgr. Pavla Göttlicherová