Zimní sporty ve školní družině

Zveřejněno: 21. 01. 2024

Minulý týden jsme celý věnovali zimním sportům. Povídali jsme si o tom, jaké zimní sporty známe a které patří k našim nejoblíbenějším. Máme radost z toho, že většina dětí lyžuje, bruslí, hraje hokej a úplně všechny samozřejmě sáňkují a či bobují. Paní Zima nás odměnila sněhovou nadílkou, a tak došlo na správnou zimní koulovačku, stavění sněhuláků i na zimní bludiště. Při pohybové výchově uvnitř ŠD jsme si vyzkoušeli zasoutěžit v lyžování i bruslení. Jen tak na sucho a byla to náramná legrace. Během výtvarné činnosti vznikly pod rukama šikovných kluků a holčiček postavy lyžařů a lyžařek. Nakonec si děti vyrobily úžasné ledové barevné ozdoby, které pověsily na stromy ke školnímu vchodu. Zimní radovánky jsme si zkrátka moc užili. Fotogalerie.

Eva Horáková