Zářijové adaptační aktivity na ZŠ Jubilejní

Zveřejněno: 29. 09. 2022

Léto už sice pomalu odpočítalo své poslední dny, ale my žáci a učitelé ZŠ Jubilejní jsme se rozhodli připomenout si krásnou, prosluněnou atmosféru prázdnin během tradičních zářijových adaptačních aktivit. Na jeden den jsme opustili školní lavice a vyrazili jsme na Skalky plnit úkoly, které na deseti stanovištích prověřily naše všeobecné znalosti, paměť, umění uzlovat, týmovou spolupráci, šikovnost našich prstů, orientaci v prostoru při hledání kešek, rovnováhu při balancování na slacklajně, umělecké sklony při tvoření oživlé sochy a skládání závěrečné tajenky. Do školy jsme se vraceli s pocitem vzájemného kamarádství a ochoty si pomáhat. Záběry z aktivit naleznete ve fotogalerii.

P. Juráček

Zveřejnil: Miroslava Borošová