Sportovci na Jubce

Zveřejněno: 07. 06. 2024

S příchodem jara se ve velkém rozrůstají také sportovní soutěže, ve kterých měříme své síly, dovednosti a také znalosti.
Jednou z nich je Dopravní soutěž mladých cyklistů. Tato komplexní soutěž družstev v sobě zahrnuje jízdu zručnosti, teoretickou znalost pravidel silničního provozu a její praktické zvládnutí na dopravním hřišti. Přestože zaznamenáváme vyšší počet dětí, které na kole vůbec nejezdí, soutěže se zúčastnila obě naše družstva, mladších i starších žáků. Fotogalerie.
Do krajského kola v Havířově jsme s děvčaty postoupily v házené. Utkání byla dost vyrovnaná, přesto jsme rády za bronzovou medaili.Fotogalerie.
V jednom květnovém pondělí jsme závodili zároveň ve dvou městech. V Kopřivnici probíhala atletická soutěž Pohár rozhlasu a v Bílovci hrála děvčata volejbal. Fotogalerie.
Ve vybíjené jsme již odehráli tři postupová kola, okrsek, okres a kraj, a chystáme se na republikové finále do Liberce. Fotogalerie.
Basketbal dívek se konal za účasti příborských a novojičínských škol. Zápasy proti kvalitním týmům nás rozcvičily, prověřily a přiučily, abychom nakonec sehrály pěkné vítězné utkání. Fotogalerie.
Tradičně se zapojujeme do turnaje školních lig v miniházené. Probojovali jsme se mezi 8 finalistů a boj o velký pohár nás ještě čeká.
Napříč ročníky máme žáky, kteří mají rádi pohyb, a to nás těší.

Mgr. Daniela Halaštová