Mikulášské odpoledne v ŠD

Zveřejněno: 08. 12. 2023

I letos k nám do školní družiny zavítala Mikulášská družina se svými anděly a čerty. Mikuláš nás pochválil, ale našli se i hříšníci, kteří museli slíbit nápravu. Za čertího dozoru děti plnily pekelné úkoly např. měření síly s čertem, malování čerta naslepo, hraní kostek a karet, hádání čertích hádanek nebo tvoření pekelného řetězu. Ten se dětem podařil vytvořit dlouhatánský tak, jako naše celá chodba. Nakonec se všichni podepsali „vlastní krví“ na Luciferovu hlavu, aby stvrdili, že žádné zlobení už v družině nebude. Nadílka i čertí úkoly byly po čertech dobré. Podívejte se ve fotogalerii.

Eva Horáková

Zveřejnil: Miroslava Borošová