Lyžařský výcvik na Horní Bečvě

Zveřejněno: 04. 02. 2022

V týdnu od 17. 1. do 24. 1. 2022 jsme byli na lyžařském výcviku na Horní Bečvě.

Přijeli jsme v pondělí dopoledne, nastěhovali se do pěkných pokojů a hned se chystali do ski areálu Rališka předvést své lyžařské dovednosti, podle kterých nás rozřadili do družstev. Odpoledne jsme už lyžovali se svými učiteli na modré nebo červené sjezdovce. Poctivě jsme trénovali, abychom mohli ve čtvrtek závodit ve slalomu. Všichni jsme dojeli do cíle, získali odměnu a někteří i diplom. Ve volném čase jsme mohli hrát pingpong, bowling nebo se jen bavit na gauči s kamarády. Každý den po večeři, a tady musíme pochválit kuchaře, protože opravdu báječně vařil, následoval večerní program, který připravovalo jedno z družstev.

Pět dní uběhlo moc rychle, klidně bychom tam zůstali déle. Moc jsme si to užili. Celkově to byl skvělý lyžák. Fotogalerie.

Mgr. Daniela Halaštová
Anna Grosmannová s Adélou Hanzelkovou, žákyně 7. A