Lední revue 9. 3.

Zveřejněno: 11. 03. 2024

Tentokrát nikdo nekřičel gól!

Sobotní odpoledne dne 9. 3. 2024 si žáci, rodiče a učitelé z naší školy užili společně na ledě. Konala se REVUE na Zimním stadioně v Novém Jičíně.
Dvouhodinovka plná her, soutěží, jízdy v maskách a za zvuku hudby byla obohacena o vystoupení krasobruslařek pod vedením paní učitelky Mgr. Jany Křižanové a ještě ukázkami z ledního hokeje předvedením hokejistů pod vedením trenéra pana Petra Macháčka.
Zpestření připravily i naše paní kuchařky, které napekly spoustu dobrot k teplému čaji. Vše nám předaly maminky ze Sdružení rodičů, které si udělaly také čas. Dobrá nálada a spokojenost byla pro nás tou nejlepší odměnou.
Děkuji všem, kteří se podíleli na této velké akci -  vychovatelkám s přípravou soutěží a her, skvělému výběru hudby pod vedením paní uč. Mgr. Barbory Majkusové, pana uč. Mgr. Karla Zemana a  pana uč. Mgr. Davida Kozáka. Skvělá byla i pomoc mnoha rodičů. Vstříc vyšlo i vedení školy, které umožnilo finančně akci zabezpečit. Fotogalerie.

Organizátorka akce Mgr. Iveta Martincová