Jubka zazářila v mezinárodní anglické soutěži Englishstar

Zveřejněno: 02. 07. 2024

V uplynulém měsíci se žáci naší školy zúčastnili prestižní mezinárodní anglické soutěže ENGLISHSTAR. Soutěž přilákala účastníky z více než 300 škol. Naši žáci nejenže uspěli, ale dosáhli mimořádných výsledků, které jsou důkazem jejich tvrdé práce, talentu a odhodlání. V týmové soutěži škol s nejvyšší průměrnou procentuální úspěšností v řešení úloh v kategorii od 10 do 15 soutěžících jsme s výsledkem 98,2% zvítězili

Úspěch našich žáků v této soutěži je výsledkem jejich dlouhodobé práce a odhodlání zdokonalovat se v anglickém jazyce. Také je důkazem kvality výuky na naší škole a oddanosti našich učitelů, kteří neustále hledají nové způsoby, jak žáky motivovat a rozvíjet jejich schopnosti.

Všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili, gratulujeme k jejich úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy na mezinárodní úrovni. Jsme na vás hrdí a věříme, že vaše dosažené úspěchy jsou jen začátkem vašich dalších úspěchů a cílů.

Mgr. Barbora Majkusová
 

 

Zveřejnil: Jan Šustek