Informace pro cizí strávníky

Zveřejněno: 27. 10. 2021

Od 1. 11. 2021 má školní jídelna povinnost kontrolovat OTN (očkování, test, nemoc) cizích strávníků při vstupu do provozovny.

„Pro školy a školská zařízení, v souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví k provozu služeb a maloobchodu, platí s účinností od 1. 11. 2021 následující:

• nově mají školní jídelny povinnost kontrolovat OTN cizích strávníků při vstupu do provozovny (v případě, že kontrolu při vstupu neumožňují provozní podmínky provozovatele, proběhne kontrola nejpozději před poskytnutím služby).
  • doba platnosti negativních testů byla nově zkrácena ze 7 dnů na 72 h u RT-PCR testů a ze 72 h na 24 h u Ag testů. “

Žádáme proto cizí strávníky, aby si od pondělí nachystali doklad ke kontrole. V případě, že tento doklad strávník nemá, prosíme ho o odhlášení obědů. Děkujeme za pochopení

vedoucí školní jídelny Ludwigová Irena