Florbalový turnaj ve školní družině

Zveřejněno: 04. 05. 2023

V úterý 25. 4. nadešel ten správný čas k největšímu florbalovému klání tohoto školního roku. Vybrali jsme si v každém oddělení pětičlenné týmy, které hájily naše barvy, nakreslili jsme transparenty a vymysleli pokřiky.

Poté jsme se přesunuli do velké tělocvičny, kde jsme se postupně utkali každý s každým. K vidění byla spousta zajímavých soubojů jeden na jednoho, krásné samostatné úniky a samozřejmě nechybělo ani to nejdůležitější – góly.  Nakonec vítězové dostali zasloužené medaile a odměny. Se spoustou zážitků jsme se vrátili do družiny.

Všem zúčastněným patří poděkování, hlavně tedy hráčům a panu učiteli Částečkovi, který dohlížel na férový průběh hry.

A kdyby někoho zajímaly výsledky, tak tady jsou.

1. Borci (Modří)
  2. Žampioni (Červení)