Drakiáda s rodiči v ŠD

Zveřejněno: 10. 10. 2023

Podzim je neodmyslitelně spjat s pouštěním draků. Ale než jsme si je pustili, zkusili jsme vyrobit a vytvořit draky a dráčky různých velikostí a tvarů. Moc se nám povedly. A v pátek 6. října 2023 se děti školní družiny opět vydaly na louku v okolí školy, aby společně s rodiči vypustily své krásné draky k oblakům. Počasí družinové výpravě přálo. Silný vítr foukal po podzimních polích a loukách a také sluníčko na nás hřejivě koukalo po celou dobu z oblohy. Během chvilky se tak ve vzduchu ocitlo mnoho draků různých tvarů i barev. Udržet je na provázku nás stálo spoustu úsilí. I pro tatínky a maminky to bylo obtížné. A když se draci unavili, paní vychovatelky děti odměnily balíčkem sladkostí i diplomem. Strávili jsme všichni příjemný páteční podvečer. Tak za rok zase na foukanou….
Podívejte se ve fotogalerii.

Eva Horáková

Zveřejnil: Miroslava Borošová