ČERTOVINY V DRUŽINĚ

Zveřejněno: 08. 12. 2022

MIK, MIKU, MIKULÁŠ, PŘIŠEL S ČERTEM NA GULÁŠ……..

V naší školní družině to bylo ale trochu jinak. V úterý 6. 12. za námi přišel Mikuláš s celou svou družinou, ale nepřišel na guláš.

Čerti s Mikulášem zkontrolovali, jestli mezi sebou nemáme nějaké „zlobivce“. Nějací se našli, ale andílci se za ně přimluvili a „zlobivci“ si s čerty podali ruku na to, že se polepší.

Po té následovalo odpoledne plné her a soutěží. Za skákání v čertovském pytli, skládání puzzle, pletení čertího ocasu a splnění dalších zábavných úkolů děti získaly čertí groše, které nakonec vyměnily za sladkou odměnu.

Všechno dobře dopadlo a pytel na hříšníky zůstal prázdný.

Věříme, že si naše děti odpoledne užily a svůj slib dodrží. Záběry z celého odpoledne si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Chovancová Jana

Zveřejnil: Miroslava Borošová