Čas s knihou v knihkupectví KNIHCENTRUM.cz

Zveřejněno: 23. 05. 2024

Netradiční hodina českého jazyka VI. B
Po podzimní návštěvě knihovny děvčata a chlapce ze VI. B čekala další netradiční hodina českého jazyka. Tentokrát v rámci českého jazyka 15. května 2024 zavítali do knihkupectví KNIHCENTRUM.cz, jehož pracovníci pro děti připravili zajímavý program.
Po úvodu, v němž pan vedoucí novojičínské prodejny René Sochor krátce pohovořil o této síti, se kluci a holky rozdělili do dvojic a na pracovním listu začali plnit rozmanité úkoly, které samozřejmě souvisely s knihami a literárními hrdiny. Jak už to bývá, někomu se vedlo lépe, někomu hůře, ale s menší nápovědou se ke zdárnému výsledku nakonec dopracovaly všechny dvojice.
Následovala prohlídka prodejny, při níž samozřejmě nemohlo chybět listování v knihách různých žánrů. Pozornosti děvčat a chlapců neunikly ani hry, kterých se v obchodě nachází víc než dost.
Nakonec každé z dětí obdrželo dárkovou tašku s knihou a dalšími drobnými dárečky, které udělaly radost všem zúčastněným.
Tímto bychom chtěli pracovníkům knihkupectví KNIHCENTRUM.cz poděkovat za zajímavou hodinu v novojičínské prodejně. Fotogalerie.

Mgr. Milena Balonová

Zveřejnil: Jan Šustek