Čarodějnické odpoledne ve školní družině

Zveřejněno: 05. 05. 2024

Ve školní družině jsme se v úterý 30. dubna 2024 převlékli do čarodějnických kostýmů a vzájemně se nalíčili, aby nám mohl začít čarodějnický rej. K čarodějům a čarodějnicím se přidaly i paní vychovatelky. Díky výzdobě, kterou si děti samy vyrobily, to vypadalo jako opravdický čarodějnický sabat.  Na začátku děti dostaly Potvrzení čarodějnické zkoušky o tom, že osoba může dále provádět čarovnou činnost. Bylo potřeba splnit několik čaroúkolů. Let v sedmimílových botách, ochutnání zeleného lektvaru, návštěva chýše Baby Jagy, čarodějná zkouška paměti, klobouk čarodějnice Elvíry, hadí závod nebo čarodějnické zaklínadlo. Náš velký slet byl ukončen zhodnocením výkonů všech čarodějnic a odměnou v podobě čokoládové čarovné pavučinky. Všichni jsme si odpoledne užili, budeme se těšit na příští rok a doufat, že nikdo na koštěti neuletí. Fotogalerie.

Eva Horáková

Zveřejnil: Jan Šustek