Příprava na přijímací zkoušky

Zveřejněno: 05. 06. 2020

Deváťáci  procvičovali český jazyk a matematiku  

V pondělí 11. května 2020 se jako první žáci po březnovém uzavření škol kvůli koronavirové pandemii vrátili do lavic děvčata a chlapci deváté  třídy, aby se věnovali přípravě na přijímací zkoušky na střední školy.
Stejně tomu bylo také na naší škole. Možnosti procvičovat matematiku a český jazyk a zkusit si i nějaký ten cvičný test využilo 17 dívek a hochů, rozdělených do dvou skupin. Celkem se dvacet dnů setkávali se svými vyučujícími s jediným cílem. Být co nejlépe připraven na přijímací zkoušky, které se letos konají v pondělí 8. června 2020.
Věřme, že tato příprava děvčatům a hochům skutečně pomohla a že naši deváťáci zvládnou přijímačky co nejlépe. Budeme držet palce.
Fotogalerie.

Za vyučující Mgr. Simonu Stenchlou, Mgr. Jana Šustka a Mgr. Pavla Juráčka

Mgr. Milena Balonová

Zveřejnil: Jan Šustek