Pro budoucí školáky

Informace k zápisu žáků do 1. ročníku

Vážení rodiče,

zápis žáků do prvního ročníku na naší škole proběhne od 6. do 24. dubna 2020.

Zápis se uskuteční bez přítomnosti dětí  ve škole. Pro zapsání svého dítěte prosím postupujte dle následujících pokynů.

Dokumenty, které jsou k dispozici ke stažení pod tímto článkem (povinně dokumenty 01-03), vyplňte a do školy dodejte jedním z těchto způsobů:

1. datovou schránkou
  2. e-mailem na adresu skola@zsjubilejni.cz se zaručeným elektronickým podpisem (nestačí pouze naskenovaný podpis)
  3. poštou doporučeně na adresu školy Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace, Jubilejní 484/3, 741 01 Nový Jičín
  4. osobně předejte na vrátnici, v případě vytváření front udržujte bezpečné rozestupy
  5. e-mailem bez elektronického podpisu – ve škole vytiskneme a budeme vás kontaktovat k podepsání

Chcete-li žádat o odklad povinné školní docházky, doložte vyplněnou žádost o odklad (ke stažení pod článkem) s doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. K doložení těchto dokumentů využijte jeden z výše uvedených způsobů.

Přiložené soubory

Název souboru Velikost Typ souboru