Začátek školního roku ve znamení adaptačních aktivit

Zveřejněno: 14. 09. 2021

Posledních příjemných letních dnů jsme na naší škole využili k pobytu našich tříd v okolí Skalek a Svince. Během svižné procházky v nádherné přírodě jsme si nejen vyměňovali zážitky z prázdnin a prvních školních dnů, ale hlavně plnili různé úkoly, které pro nás byly na trase nachystány. Absolvovali jsme znalostní kvíz, pohybové aktivity, jež prověřily naše koordinační schopnosti, přírodní test, hledání kešky, výzvy, zda dovedeme spolupracovat, a mnoho dalších. Dokázali jsme si, že umíme ve třídách táhnout za jeden provaz, ale hlavně jsme se hodně nasmáli a užili si krásný den v příjemné společnosti kamarádů a spolužáků. Start do nového školního roku se naší škole více než povedl.

Fotogalerie.

Pavel Juráček, ZŠ a MŠ Nový Jičín, Jubilejní 3

Zveřejnil: Jan Šustek