Školní fórum

Zveřejněno: 21. 03. 2022

V pondělí 7. 3. 2022 se na naší škole konalo školní fórum. To poslední proběhlo v roce 2019, kdy žáci měli možnost hodnotit, co se jim ve škole a ve městě líbí a co by chtěli změnit. Které jejich návrhy se podařilo splnit, zhodnotil na začátku za město pan místostarosta Ondřej Syrovátka, za školu poté ředitel pan Ladislav Gróf.
Školního fóra se zúčastnili vybraní žáci  5. – 9. ročníku z obou pracovišť. Při práci ve skupinkách dokázali objektivně vystihnout, co se jim ve škole líbí, a dobrých návrhů na vylepšení měli taky dost. Každá skupina své nápady prezentovala a pak bylo z nejlepších hlasováním vybíráno.
Shodli se na vylepšení areálu venkovního koupaliště, možnosti rekonstrukce parku u spořitelny, vybudování některých přechodů a rekreačních ploch v Loučce. Ke všem podnětům se vyjádřil pan místostarosta.
Co se týká zlepšení podmínek na škole, zde se žáci s vedením školy shodli na větším využívání altánků v době výuky, modernizaci školního a betonového hřiště na Jubilejní, větší množství školních sportovních turnajů a další. Ke všem podnětům se vyjádřil pan ředitel, který zúčastněným vysvětlil, jaké nápady jsou uskutečnitelné. Fotogalerie.

Mgr. Michal Částečka

Zveřejnil: Jan Šustek