Klání nejlepších angličtinářů

Zveřejněno: 11. 02. 2020

Je již zažitou tradicí, že na začátku nového kalendářního roku pořádáme školní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce. V úterý 28. ledna se své znalosti nejrozšířenějšího světového jazyka rozhodlo předvést 17 odvážných žáků druhého stupně, kteří byli rozděleni do dvou kategorií (6. a 7. ročník, 8. a 9. ročník). Všichni soutěžící se prezentovali sebevědomým výkonem a dokázali nejen porotě, ale hlavně sobě, že jsou schopni v angličtině bez obtíží konverzovat na velice vysoké úrovni.

         Mezi mladšími zabodovala nejvíce Nikola Drápalová (6. A) před Šimonem Konečným (6. A) a Davidem Schusem (7. B). Ve starší kategorii s přehledem zvítězil Daniel Madzia (9. A), druhé místo získala Tereza Květoňová (8. B), třetí pak Tomáš Dvořák (9. A). Vítězové obou kategorií budou 18. února naši školu reprezentovat v okresním kole. Držme jim palce!
Fotogalerie.

D. Madziová, M. Imider, P. Juráček

Zveřejnil: Jan Šustek