KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Zveřejněno: 31. 01. 2023

Jako každoročně i letos jsme oslavili období masopustu maškarním karnevalem.

Ve čtvrtek 26. února se prostory školní družiny zaplnily nejrůznějšími bytostmi z pohádek, filmů i postavami z reálného světa. S touto proměnou dětí pomohly starší spolužačky z osmých tříd.

Pravý karnevalový rej začal ve školní tělocvičně, kde už na nás čekali nejen kamarádi ze školní družiny na ulici Dlouhá, ale taky zaměstnanci SVČ FOKUS, kteří pro nás připravili zábavný program. Někdo si masku vyrobil doma s pomocí rodičů, jiným kostým rodiče koupili nebo vypůjčili. Ať tak či onak, všechny masky byly krásné a užili jsme si spoustu legrace a zábavy. Děti se vydováděly v různých soutěžích, hrách a hlavně při tanci. Vydanou energii jim o přestávce doplnily masopustní koblížky. Na konci karnevalu si každý odnesl balíček se sladkou odměnou.

Loučili jsme se neradi, už teď se těšíme na příští karnevalový rej.

Záběry z celého odpoledne k nahlédnutí ve fotogalerii.

Chovancová Jana

Duláková Barbora