Informace k zahájení školního roku

Zveřejněno: 23. 08. 2021

Školní rok začne ve středu 1. září v 8:00 slavnostním zahájením před budovou školy. Věříme, že tento rok bude co nejméně komplikovaný. Některá omezení však přicházejí už s jeho začátkem. Máme povinnost všechny žáky první den školy (a poté ještě 6. a 9. září) otestovat šetrnými antigenními testy. Rodiče prvňáčků mohou doprovodit své žáky do tříd a zúčastnit se zahájení roku s třídní učitelkou. Dalším omezením pro všechny je povinnost nošení ochrany úst a nosu ve společných prostorách.

Ve středu 1. září ukončí I. stupeň výuku (vyjma prvních tříd) v 11:40 a II. stupeň v 12:35.

Ve čtvrtek 2. září započne výuka v 8:00 a skončí v 11:40 (pro I. stupeň) a 12:35 (pro II. stupeň).

V pátek 3. září bude výuka probíhat již standardně podle rozvrhu.

Školní družina bude od 1. září fungovat v běžném režimu - od 6:00 do 16:30. Obědy je rovněž možné přihlásit od tohoto dne.

Těšíme se.

Zveřejnil: Tomáš Kauba