Hasičský dětský den v ŠD

Zveřejněno: 07. 06. 2022

Velké letní prázdniny jsou za dveřmi, a to je ten správný čas pro pořádání družinového dětského dne. Letos jsme si za krásného slunečného dne pozvali hasiče SDH Příbor pana Slámu s kolegou. Společně jsme přichystali několik zábavných a sportovních disciplín s hasičskou tématikou. Na úvod jsme se všichni podívali na kompletní hasičskou výzbroj a výstroj, kterou jsme si mohli i vyzkoušet. Jen nasednout do hasičského auta byl pro nás parádní zážitek. Poté následovaly za hudebního doprovodu aktivity jako zapojení hadic do rozdělovače, stříkání z hadice, lez po žebříku, přelézání „hořících kruhů“, slepá stezka, hod na cíl apod. Za každý splněný úkol následovala sladká odměna. Aby byla zábava dokonalá, na závěr nás hasiči překvapili a osvěžili velkou vodní mlhou.  A tečka nakonec? Výborný chladivý nanuk!

Dětský den jsme si náramně užili a už teď se těšíme na ten příští. Velké poděkování patří hasičům a jejich profesionální skvělé přípravě. Děkujeme.

Podívejte se ve fotogalerii.

                                                                                                                                                             Eva Horáková

Zveřejnil: Miroslava Borošová