Florbalový turnaj ŠD

Zveřejněno: 18. 01. 2020

Pokud je ve školní družině vyhlášen „klučičí den“, všem je jasné, že je to den florbalový. I letos se utkalo 6 chlapeckých týmů všech oddělení. Hráči do toho dali naprosté maximum a bojovali jako lvi. Tygrům se dařilo. Ve složení Jakub Šenk, Tomáš Toman, Adam Litner a Matyáš Vybíral potvrdili, že nemají konkurenci a výsledky je katapultovaly na 1. místo. Bravostars, ve složení Matyáš Klíma, Adam Knápek, Lukáš Duna a Daniel Rada, nezaváhali a dokráčeli si pro 2. místo. Titáni, ve složení Viktor Kubina, Jan Plešek, Tadeáš Riedel, Lukáš Randýsek a Tadeáš Burget se skvěle probojovali ke 3. místu.

Velký dík patří panu učiteli Michalovi Částečkovi za perfektní rozhodčí práci.

Děkuji za naprosto férovou hru, bez zbytečných faulů a protestování. Nejdůležitější přeci není výsledek, ale samotná hra, kterou si chceme všichni užít. Záběry z turnaje naleznete ve fotogalerii.

                                                                                                                                              Eva Horáková

Zveřejnil: Miroslava Borošová