Aktuální upřesnění k vydávání vysvědčení

Zveřejněno: 23. 06. 2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás upozornit na nezbytnou formalitu, která se vztahuje k vydávání vysvědčení pro žáky aktuálně nedocházející do školy.

Zde předkládáme citaci z pokynů MŠMT:

"Stále však platí povinnost mít čestné prohlášení (tedy předloží jej ti, kteří jej dříve nedodali) a zákaz účasti osob, které mají příznaky virového infekčního onemocnění. Povinnost předložit čestné prohlášení platí i v případě, že se vysvědčení předává (akce probíhá) na jiném místě než v budově školy."(zdroj:https://www.msmt.cz/faq-nejcastejsi-dotazy-k-aktualnim-opatrenim-ke-koronaviru)

Dle uvedeného je tedy nutné, aby před předáním vysvědčení doložili čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění žáci, kteří se neúčastnili docházky do školy.

Formulář čestného prohlášení je k dispozici ke stažení pod tímto článkem. Vytištený formulář bude také k vyzvednutí u vchodu do školních budov.

Žáci, kteří nejsou k prezenční výuce přihlášeni, se sejdou s třídními učiteli v 11:15 na školním hřišti, kde jim bude předáno vysvědčení.

Přiložené soubory

Název souboru Typ Velikost