Zákaz přítomnosti žáků ve školách

Zveřejněno: 13. 10. 2020

Vážení rodiče,

na základě usnesení Vlády České republiky ze dne 12. října 2020 č. 1022 se od  14. října do 1. listopadu zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole. Proto opět přecházíme na distanční formu výuky. Na rozdíl od jarních měsíců je však spolupráce touto formou pro žáky povinná

Hlavním komunikačním kanálem pro žáky I. stupně bude Škola on-line, kde budou žákům zasílány úkoly. Tyto úkoly mohou jednotliví učitelé doplnit o jiné formy komunikace (např. videokonference, on-line dotazníky ...).

Hlavním komunikačním kanálem pro žáky II. stupně bude Google Classroom (pro přihlášení je nutné použít školní e-mail s doménou @zsjubilejni.cz).

Pro žáky, kteří nemají možnost připojení k internetu budou na vrátnicích jednotlivých budov připraveny složky s výukovými materiály. Zde si je mohou jednou týdně od 8:00 do 15:00h vyzvednout Ve výjimečných případech je možné po telefonické domluvě vyzvednout materiály v jiném čase.

Od 14. 10. budou žákům automaticky odhlášeny obědy. Školní družina nebude v provozu.

Zveřejnil: Tomáš Kauba