Super holka, super kluk aneb úkoly naopak

Zveřejněno: 02. 02. 2022

Ve středu 26. 1. 2022 jsme si ve školní družině připravili zábavné odpoledne s názvem „Super holka, super kluk aneb úkoly naopak“. Děti si vyzkoušely svou zručnost, šikovnost a pohotovost. Poměřily si své schopnosti v disciplínách jako šroubování matiček na rychlost, skládání ručníků, skákání přes švihadlo, pinkání s míčkem, navlékání korálků, zatloukání hřebíků, oblékání panenky, fotbal, jízdu s kočárkem anebo vyšívání. Pro fanoušky to byly napínavé souboje a u soutěžení jsme zažili hlavně spoustu legrace. Podívejte se ve fotogalerii.

Natálie Míčková

Zveřejnil: Miroslava Borošová