Souboj nejlepších angličtinářů

Zveřejněno: 14. 02. 2022

V úterý 1. února se sešli oddaní fanoušci angličtiny, aby poměřili své jazykové a komunikační schopnosti v každoročním školním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce. Soutěžící byli podle věku rozděleni do dvou kategorií: mladší – žáci 6. a 7. ročníku a starší – žáci 8. a 9. tříd. Odborná porota ve složení B. Majkusová, D. Kozák a P. Juráček posuzovala, jak soutěžící dokáží v angličtině konverzovat, reagovat na otázky a jaký mají k nejpoužívanějšímu světovému jazyku vztah. Z celkového počtu 17 účastníků nejvíce zabodovali mezi mladšími Valentina Gajdušková (7. B), Tea Rodić (6. A) a Martin Madzia (7. B). Mezi staršími pak nejvíce zaujali Šimon Konečný (8. A), David Schus (9. B) a Eliška Šindlerová (8. B). Vítězové (Valentina a Šimon) budou v březnu reprezentovat naši školu v okresním kole. Všichni zúčastnění pak mohou o sobě s hrdostí říct: WE ARE NOT SCARED OF ENGLISH !!! Fotogalerie.

Mgr. Pavel Juráček