Skok do prázdnin

Zveřejněno: 17. 06. 2022

A že byl parádní! Odpoledne v úterý 14. června se školní hřiště zaplnilo malými i velkými, dětmi i dospělými. Rada rodičů všem žákům, jejich rodičům a sourozencům, ale i zaměstnancům školy přichystala letní ochutnávku v podobě různých soutěží a disciplín. Kdo byl unavený ze skákacího hradu, hodu na cíl, balení kufru na dovolenou, zdolávání různých překážek a drah či prohlídky hasičského auta, mohl se občerstvit v provizorním bufetu, později odpoledne opéct špekáček, jen tak při zvuku hudební kulisy odpočinout a povyprávět i zadovádět s přáteli a známými. Počasí akci přálo a nám nezbývá, než poděkovat všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě celého odpoledne a začít se těšit na ty opravdové prázdniny. Záběry z akce naleznete ve fotogalerii.

Zveřejnil: Miroslava Borošová