Družinový šikula

Zveřejněno: 07. 06. 2022

V letošním školním roce navštěvovaly družinový kroužek Šikula děti převážně 2. tříd, které rády vytvářely něco nového a netradičního. Kroužek byl zaměřen na rozvoj jemné motoriky, zručnost a představivost, vedla ho paní vychovatelka Eva Horáková. Děti používaly nejrůznější druhy materiálů – šišky, větvičky, plastelínu, semínka, zrní, listy, dřevěné špachtle, dřívka, drátky, polystyrén, vatu, textil, špejle, nejrůznější druhy papírů, ruličky aj. Všechny výrobky si děti odnášely domů, aby je rodiče pochválili, že jsou opravdoví ŠIKULOVÉ.

Podívejte se na foto ve fotogalerii.

Eva Horáková

Zveřejnil: Miroslava Borošová